Dla czytelnika

Tutaj możesz się reklamować, a także  pisać swoje uwagi i pomysły odnośnie "Skrzydeł Nielota".

20 komentarzy:

 1. Zapraszam, blog poświęcony recenzjom książek. :)
  http://maagia-ksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ktoś, w kim nie ma człowieczeństwa, może kochać?
  ,,- Możesz przekazać Lucasowi, że wróciłam i zabawa zaczyna się. Właśnie teraz.''

  whisper-of-demon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadnij do mnie na opowiadanka :>
  wrozkowefanfiki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Może zainteresuje coś z tego :) Krótkie opisy fabuły w zakładce 'fabuła' na blogach :D

  Cztery żywioły ~ http://poweroffourelements.blogspot.com/

  Prophecy of Alamer ~ http://elfiahistoria.blogspot.com/

  Tajemnica Dark High ~ http://tajemnicadarkhigh.blogspot.com/

  Opowieści z Erithel ~ http://opowiesci-z-erithel.blogspot.com/

  Ravenclaw ponad wszystko ~ http://ravenclaw-ponad-wszystko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na prolog i 1 rozdział.
  Nie podaję opisu, bo wszystkiego się dowiesz z bloga
  Liczę na szczerą opinię
  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://taniec-z-wampirem.blogspot.com

  Witam ;)
  Taniec z wampirem jest to opowiadanie o grupie różnych ludzi różnych ras i pochodzeniu. Bohaterowie walczą o swoją przyszłość miłość i przyjaźń. losy ludzi krzyżują się z losami wampirów tych dobrych jak i tych bezwzględnych i złych. Wszystko zaczyna się niewinnie , zwyczajny dzień zwyczajne życie. Niestety wampiry nie chcą żyć dłużej w ukryciu i tym razem ludzie będą musieli pokłonić się dzieciom nocy i pogodzić z ich absolutną władzą. Świat staje na granicy apokalipsy i tylko garść rebeliantów i młodych bohaterów jest w stanie zmienić przyszłość. Mojra i Alec zostaną wystawieni na ciężką próbę ,a ich los może uratować tylko dziecko ,dwunastoletnia dziewczynka której nadzwyczajna krew jest w stanie zmienić wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 8. u mnie druga część 1 rozdziału, co do tej wspólnej reklamy jestem chętna.
  Liczę na twoją opinię o poście
  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na 2 rozdział na http://demony-13.blogspot.com
  Liczę na szczerą opinię ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny blog, naprawdę starasz, bo to widać :) Pisz dalej !!!
  http://blogdlakolorowych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na opowiadania ff o Obozie Herosów :) Angelika jest jednym z herosów, czyim ona jest dzieckiem? Czy ona jest bezpieczna w nowym otoczeniu? Czy zostanie zaakceptowana?Angelika jest niezwykłym półbogiem, tylko pytanie dlaczego jest jedyna w swoim rodzaju? Zapraszam do czytania!
  http://teddypisze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Margot - dziewczyna pełna pasji, lubi malować pociągi. Najlepiej czuje się w nocy. Pragnie poznać kogoś z kim mogłaby spędzać czas.
  Finn - ma olbrzymią wyobraźnie i dobre serce. Nie wyobraża sobie życia bez swojego psa - Marlenki. Nigdy nie miał przyjaciół, nie przeszkadza mu jednak ich brak. Potrafi się cieszyć każdym dniem.

  Zapraszam serdecznie na moje opowiadanie: blindlove-kt.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Averynette – zwykła dziewczyna mieszkająca na obrzeżach Caldwell. Znająca swoją wartość i pewna swojej wyższości nad innymi szybko przejęła władzę w szkole, do której chodzi i stała się jej „królową”. Życie w luksusie, z matką i rodzeństwem, pasuje jej całkowicie.
  Wszystko jednak zmienia się w dniu jej śmierci.
  Na wskutek wypadku jej serce się zatrzymuje. Przez moment jest martwa. Kiedy w końcu lekarzom udaje się ją uratować, zapada w sześciomiesięczną śpiączkę. Później już nic takie samo, jakie było wcześniej.
  Avery wraca do szkoły po niemalże roku. Mimo, iż wciąż jest wysoko w uczniowskiej hierarchii, ma ochotę zapaść się pod ziemię i nie wyróżniać się z tłumu.
  Rok po wypadku zaczyna widzieć coś, czego wcześniej nie dostrzegała. Rzeczy, o których słyszała tylko w bajkach i legendach.
  Wkracza do świata magii. Chcesz uczestniczyć w poznawaniu jej własnego „ja”? Przekonać się, jaką drogą pójdzie? I KTO będzie jej towarzyszył?

  Wróżki, wilkołaki, wampiry, czarownicy, syreny…
  Strażnicy Bram.

  http://hidden-shade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na nową ocenialnię - konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 17. "Labirynt myśli" to opowieść o losach młodych i zagubionych ludzi, którzy obdarzeni niezwykłymi darami, starają się nad nimi panować, jednocześnie walcząc z otaczającą ich "normalną" rzeczywistością. Opowiadanie jest prowadzone przez dziewiętnastoletnią Serafinę, która jest mieszkanką domu pełnego ludzi z niezwykłymi umiejętnościami. Nad nimi wszystkimi czuwa Kier - mężczyzna, który posługując się swoim darem, zmusza wszystkich do uległości, oszukując wszystkich, że są jego rodziną.

  Kiedy Kier sprowadza do domu nowych mieszkańców - rodzeństwo Anayę i Simona, Serafina zaczyna podejrzewać, że mężczyzna chce wykorzystać ich do zrobienia czegoś strasznego. Serafina postanawia rozgryźć plany Kiera, zanim wszyscy jej bliscy ucierpią przez niego. Jednocześnie stara się zrozumieć relacje panujące pomiędzy dziwnym rodzeństwem, próbując nie zbliżać się do niebezpiecznie przyciągającego ją Simona.

  Zapraszam serdecznie na lenaskolowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na mojego nowego bloga! :)

  Vivian Faroe od dziecka cały swój czas poświęcała idealnym planom na przyszłość, jednak w wyniku tajemniczego zniknięcia przyjaciela, jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.
  Mija osiem lat, a ona wciąż nie potrafi zapomnieć o przeszłości i o chłopcu, który nawiedza ją w snach. Pewnego dnia ochroniarz Vivian odchodzi z pracy, a na jego miejsce zostaje zatrudniony ktoś nowy, od razu stając się nieodłącznym cieniem dziewczyny. Czy zupełnie obca osoba będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo? Dlaczego ten tajemniczy chłopak tak bardzo przypomina zaginionego Jeffa?
  Nocne koszmary nie ustępują. Sekrety tworzą ciasny krąg, który powoli zaciska się na jej szyi. Nikt nie może temu zapobiec. To już się stało. W niektórych chwilach żadne słowo nie jest właściwe, a świadomość tego pogłębia przepaść między nimi... I w końcu zdają sobie ze wszystkiego sprawę. Są chwile, do których nigdy nie będzie można powrócić.

  http://miasto-bez-ciebie.blogspot.com
  https://www.wattpad.com/story/79625134-miasto-bez-ciebie

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie wiem, czy miałaś okazję o mnie usłyszeć, jednak zapewniam Cię, że pojawiłam się w Twoim życiu nie bez przyczyny.

  Jestem tu po to, żeby oderwać Cię od codziennej rutyny i zabrać do świata, jakiego jeszcze nie poznałaś.

  Zanim jednak wyruszymy w pełną niespodzianek podróż, muszę Cię ostrzec – przed nami będzie czyhać mnóstwo niebezpieczeństw i z pewnością nieraz otrzemy się o śmierć.
  Jednak mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci.

  Jesteś wyjątkową osobą i właśnie kogoś takiego potrzebuję.
  Zostałaś wybrana ze względu na swoją odwagę, silny charakter i moc wyobraźni.

  Możesz do mnie dołączyć w każdej chwili, a ja pozwolę Ci poznać moje najskrytsze tajemnice.

  Jedną już Ci zdradzę, za pomocą pewnego cytatu:
  „Nikt bowiem nie wiedział, że ta z pozoru zwykła dziewczyna posiadała dar widzenia zmarłych, a dokładniej ich dusz. Była wybranką, oczyszczającą ziemię poprzez wysyłanie duchów do nieba lub piekła. Należy również wspomnieć o tym, że ziemia tak naprawdę była czyśćcem; miejscem martwych ludzi, którzy za życia byli albo za mało dobrzy, albo niewystarczająco źli.”

  Jestem Angelika Langer i to ja jestem tą wybranką. Jestem medium.

  Aby się do mnie przyłączyć, jedyne co musisz zrobić, to znaleźć mnie w książce pt. „Zakaz”.

  Wtedy zdradzę Ci dużo, dużo więcej. Obiecuję niezapomnianą przygodę, zapoznam Cię z magią i nadnaturalnymi istotami.

  Gotowa na podróż swojego życia?

  Aby dowiedzieć się więcej możesz poznać opinię innych:
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295978/zakaz

  odwiedzić fanpage’a:
  https://www.facebook.com/fanpagezakaz/

  albo od razu do mnie dołączyć:
  http://www.empik.com/zakaz-niedbal-anna,p1123219791,ksiazka-p

  Wybór należy do Ciebie.

  Czekam z niecierpliwością,
  Angelika Langer

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy