Oceny

21 stycznia 2016, strona KLIK
"[...]  przyznaję bez bicia, że nie mogłam przewidzieć niemal żadnego wydarzenia czy uznać jakiejkolwiek przygody za nudną czy oklepaną. Gdybym miała określić fabułę jednym słowem, użyłabym "pomysłowość"-ciągle coś się dzieje, a czytelnik z chęcią śledzi kolejne wydarzenia-wesołe, smutne czy poważne.  Tutaj chciałabym też rozwinąć wątek dwóch różnych ras. Nie powiem, za którą z nich odpowie się Kevin, gdyż byłby to za duży spoiler, ale pomysł tak dwóch, zupełnie sprzecznych grup postaci wyszedł autorce wprost świetnie. Przewijając kolejne strony, z niecierpliwością czekałam na kłótnie przedstawicieli tych dwóch narodów-Vanatów i Archerów. Uwielbiałam humor, który jest tam widocznie obecny :D
[...] Tutaj nie mam niemal żadnych uwag, Lauvinda pisze lekko, klimat jest typowo fantastyczny, a wątki zwykle sprawnie się łączą. Ogromnym plusem, którego nie opanowali jeszcze niektórzy "pełnoprawni" autorzy, jest umiejętność opisywania-miejsc, uczuć, przemyśleń. Autorka robi to naprawdę świetnie, nie nudzi, zaciekawia, a jej opisy są plastyczne i przejrzyste."
 
9 maj 2015, strona KLIK
"[...] Jest to mega ciekawe. Jest trzymana cały czas w napięciu. Bardzo dobrze opisane postacie. [...] Uważam że powieść jest warta chwili uwagi i przeczytania.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć co dzieje się dalej to zapraszam na bloga tej dziewczyny, która ma naprawdę niesamowity talent do pisania. [...]"

3 maj 2015, strona KLIK
"[...] Powieść ta jest fantastyką w czystej postaci. Nie jest to mój ulubiony gatunek książek, mianowicie książka była niesamowicie dobra. Uczy ona przyjaźni, jest też wątek złamanego serca, bólu, przynależności. Fani fantastyki będą na pewno zadowoleni. Jest niezwykła w swój "zwykły" sposób. Opowiada o chłopaku , myślącym dokładnie jak tysiące innych chłopaków, czującym jak tysiące innych chłopaków, ale jest coś co go wyróżnia od innych. [...] Inni bohaterowie też się wyróżniają, każdy jest na swój sposób inny. Muszę pochwalić autorkę też za opisy, których jest nie za dużo, nie za mało - wręcz idealnie. [...]"

2 maj 2015, strona KLIK + wywiad
"[...]Bardzo podoba mi się podobała ta powieść. Pochłonęła mnie momentalnie. Autorka stworzyła swój własny alternatywny świat/postacie /imiona/nazwy ras. Bardzo mi się to spodobało na samym początku, byłam zachwycona. [...] Jeśli lubisz drogi czytelniku fantasy to ta powieść ci się spodoba na 100%. Ma w sobie coś takiego "wow".
Dla mnie brakuje tu śmieszniejszych momentów pomiędzy Luarem i Kevinem. Było parę, ale dla mnie stanowczo za mało.
Powieść napisana lekko i na temat. Z własnym stylem pisania.
Polecam. "

25 kwiecień 2015, strona KLIK
"[...] Po przeczytaniu nurtuje mnie wiele pytań. Kto postrzelił Elenę i czy przeżyje? Kim są rodzice Kevina i czy ich odnajdzie? Co ukrywa Luar?
Uważam, że powieść jest misternym połączeniem talentu i wyobraźni. Gorąco polecam jej przeczytanie. Nie chcę pisać więcej. Chcę by każdy przeczytał tę opowieść. Oceniam ją na 9 choć niezaprzeczalnie zasługuje na mocne 10 ale nie chcę by autorka zasiadła na laurach."

11 kwiecień 2015, strona KLIK
"Od około roku śledzę z prawdziwym zainteresowaniem bloga pewnej moim zdaniem utalentowanej osoby. Pisze ona bardzo ciekawą powieść z dziedziny fantasy. Książka, bo tak o niej mówi autorka bloga, nosi nazwę “Skrzydła Nielota”. [..] Niech każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej, poczyta tę wyjątkową i nietuzinkową powieść. Naprawdę polecam, bo czyta się niezwykle łatwo. Ponadto blogerka opublikowała swoją osobistą galerię rysunków, co dodatkowo uatrakcyjnia bloga.[...] Zachęcam do odwiedzin osoby lubiące gatunek fantasy."

7 sierpień 2014, strona KLIK
"[..]Tak młoda osoba, którą jest 16-letnia autorka bloga, zaskakuje wyjątkową konsekwencją i zacięciem w pisaniu, a także oryginalnym pomysłem na własną książkę. Blogerka kreuje świat zwany Seredil, w którym mieszkają dwie nacje: Vanaci oraz Archerzy. Są oni w permanentnym konflikcie. Do takiego świata dostaje się główny bohater o imieniu Kevin. Jego przygody kończą się, póki co, na dotarciu do Exon, siedziby tajnej grupy, chcącej doprowadzić do pokoju między ludami. Z niecierpliwością oczekuję następnych rozdziałów. Z pewnością nie tylko ja. Warto promować owego bloga, ponieważ powieść nastoletnich autorów powinna zostać, moim zdaniem, zauważona przez jak największe grono czytelników. Szczerze polecam bloga i cenię go bardzo za jego nietuzinkowość, konsekwentną fabułę oraz rozmach pisarski."

3 lipca 2014, strona KLIK
"[...] Bardzo ładnie ze strony autorki, że udostępnia swoją książkę za darmo, zapewne po to, aby zdobyć sobie licznych czytelników i jednocześnie promować powieść. Niepowtarzalny klimat bloga przyciąga wielbicieli czytelnictwa oraz gatunku fantasy. [...] Na koniec powiem tak: wspaniale, że osoba pisząca tego bloga-powieść ma tak ciekawe i nieszablonowe hobby. Nie każdy potrafiłby napisać sam książkę, nawet, gdyby przedstawiałby wszystko własnymi słowami. Opowieść ma aż 14 rozdziałów, co świadczy o wytrwałości i cierpliwości autorki oraz o jej zmyśle artystyczno-twórczym. Mam nadzieję, iż blog zdobędzie jak najliczniejszą rzeszę czytelników oraz zaskarbi sobie życzliwość wielu fanów, może nawet spoza naszego kraju, skoro możliwe jest przetłumaczenie tej internetowej książki na język obcy. [...] Bloga ogólnie oceniam na plus i serdecznie zachęcam do jego odwiedzin."

31 maja 2014, strona KLIK
"Ciekawość notek - notki są jak dla mnie bardzo ciekawe, opowiadają historię o chłopcu który trafił do nieznanego świata. Uwielbiam takie opowiadania, jestem ciekaw kultury, obyczajów, wyglądu, mieszkańców i innych rzeczy. [...] Polecam każdemu przeczytanie historii Kevina a już dziś najnowszy 12 rozdział!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy